Škola českého jazyka a literatury

12. ročník Školy českého jazyka a literatury se bude konat od 30. září do 2. října 2024

2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-22
2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-4
2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-51
 

Školu českého jazyka a literatury pro pedagogy pořádá Akademie věd ČR, resp. Středisko společných činností AV ČR, ve spolupráci s Ústavem pro jazyk český AV ČR a Ústavem pro českou literaturu AV ČR již od roku 2012.

Odbornými garanty Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy jsou PhDr. Markéta Pravdová, Ph.D., MBA, z Ústavu pro jazyk český AV ČR a PhDr. Robert Kolár, Ph.D., z Ústavu pro českou literaturu AV ČR. 

Komu je kurz určen?

Vzdělávací kurz je určen aktivním učitelům českého jazyka a literatury 2. stupně ZŠ, SOŠ, SOU a gymnázií. Každý účastník dostane certifikát o absolvování kurzu se jménem a datem narození účastníka i informací o počtu absolvovaných hodin kurzu.

Kde se kurz koná?

Přednášky a workshopy probíhají v budově Akademie věd ČR, Národní 1009/3, Praha 1.

Co se na kurzu naučím? 

Cílem Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy je účastníkům představit zajímavá témata a poslední trendy v českém jazyce a v české literatuře. Po absolvování kurzu každý pedagog získá nové poznatky a nápady, které následně může aplikovat v praxi při výuce českého jazyka a literatury na příslušné škole. 

Cena

Cena za kurz činí 1.600,- Kč s DPH. Zahrnuje účast na programu kurzu, vstupné, drobné občerstvení, pomůcky a spotřební materiál využitý během programu, nemalé množství nápadů a zajímavých poznatků. V ceně nebude zahrnuto ubytování a doprava na kurz. Cenu za kurz zaplatíte před zahájením kurzu na základě faktury, kterou vám pošleme na váš kontaktní e-mail. Změny kurzů vyhrazeny. Kurz nemá akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. O proplacení kurzu lze žádat na vaší škole v rámci čerpání Šablony Operačního programu Jana Amose Komenského.

Program

LVK_Button rezervace kurzu (3)

Jaký byl kurz v roce 2023? 

LVK_Button rezervace kurzu (6)

Rezervujte si nezávazně místo na Škole českého jazyka a literatury pro pedagogy 2024

LVK_Button rezervace kurzu (7)

Kontaktní osoba: Nikola Dašková, daskova@ssc.cas.cz

 

2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-43
2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-48
2022-10-03_Skola ceskeho jazyka a literatury_web-53