Letní vědecký kemp

Letní vědecký kemp 2020 aneb „Škola v přírodě pro dospělé“

 

Akademie věd ČR v srpnu opět pořádá Letní vědecký kemp, vzdělávací aktivitu, která je určená pedagogům exaktních věd na ZŠ a SŠ. V období letních prázdnin si formou workshopů a následných diskusí rozšíříte své znalosti v oboru chemie, biologie, fyziky a matematiky tak, abyste je následně mohli využít nejen v laboratorní výuce ve svých školách. Důraz při volbě experimentů je kladen především na finanční „nenáročnost“ a zařazení do Rámcových vzdělávacích programů na příslušném stupni škol. Těšit se můžete na spoustu zajímavých pokusů, výrobu vlastních pomůcek, mnoho tipů na zábavné vzdělávací aktivity a v neposlední řadě také na setkání s kolegy a kolegyněmi z celé republiky.

TERMÍNY KURZŮ V ROCE 2020:

Letní vědecký kemp bude rozdělen do 3 běhů:

  • 10. – 14. 8. 2020 pro učitele prvního stupně ZŠ
  • 14. – 18. 8. 2020 pro učitele fyziky a matematiky
  • 18. – 22. 8.2020 pro učitele chemie a biologie

 Přihlašování na ročník 2020 bylo ukončeno.

KDE?

Akce se koná v penzionu Stará škola v Jindřiši u Jindřichova Hradce. Ubytování je zajištěno ve 4 lůžkových pokojích s koupelnou. Výuka bude probíhat ve společenské místnosti přímo v penzionu. Stravování formou plné penze (snídaně, oběd, večeře).

KDO?

Učitelé přírodovědných oborů ZŠ a SŠ. Kapacita každého běhu je 12 účastníků.

CENA

Ubytování, stravování, program, exkurze i pomůcky na workshopy jsou účastníkům hrazeny. Dopravu si zajišťují a hradí účastníci sami.

Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Výzvy na podporu vzdělávání v regionálním školství a podporu aktivit integrace cizinců na území ČR v roce 2020.

KONTAKT

Zuzana Všetečková, vseteckova@ssc.cas.cz

 

PROGRAM