Pedagogové, přihlaste se na Letní vědecký kemp

V srpnu již tradičně pořádáme Letní vědecký kemp, vzdělávací aktivitu, která je určená pedagogům přírodních věd na základních i středních školách. Formou zajímavých workshopů se naučíte spoustu nových a zábavných pokusů, které můžete hned v září vyzkoušet se svými žáky. Získáte spoustu tipů na pomůcky, interaktivní programy i aktivity a načerpáte inspiraci také od svých kolegů a kolegyň z celé republiky.

Cílem kurzu je oživit a inovovat výuku chemie, biologie, fyziky a matematiky, posunout vyučovací metody tak, aby učivo bylo podáno atraktivněji a srozumitelněji s důrazem na experiment a praktičnost a nadchnout žáky pro studium přírodovědných oborů.

Kurz je rozdělen do tří běhů:

10. – 14. 8. 2020 pro učitele I. stupně ZŠ

14. – 18. 8. 2020 pro učitele fyziky a matematiky

18. – 22. 8.2020 pro učitele chemie a biologie

Akce se koná v příjemném prostředí rodinného penzionu v Jindřiši u Jindřichova Hradce, který bude po celou dobu vyhrazen pouze pro účastníky kempu.

Kapacita každého běhu je 12 účastníků. Je tak zaručeno, že se lektor může všem naplno věnovat a každý bude mít možnost si všechny aktivity vyzkoušet na vlastní kůži. Při sestavování programu dbáme na to, aby se jednotlivé experimenty daly snadno včlenit do výuky a aby použitý materiál a pomůcky byly finančně dostupné.

Program si pro vás připravili odborníci z Akademie věd ČR, Univerzity Karlovy i kolegové z řad pedagogů.

Prohlédněte si celý program Letního vědeckého kempu a registrujte se ZDE.

Těšíme se v létě na viděnou.